سنگسابی

سنگ سابی و کفسابی ؛ این کار برای برای تمیز و یا نو کردن سنگهای ساختمان .

البته کاربردهای دیگری نیز دارد مثل ؛

  • لایه برداری براق و شفاف کردن
  • سنگ , صاف و یکدست کرد کف ,
  • از بین بردن ( لکه ها و سیاهای روی سنگ )
  • از بین بردن رد یا اثر شویندها مثل ( اسید ، جوهر نمک ، مایع من ، وایتکس ، ابلیمو ، سرکه یا هرچیز دیگر … )
  • از بین بردن اثرات مصالح بنایی مثل ( گچ ، سیمان ، بتن ، پودر سنگ ، قیر ، ملات و غیره … )
کفساب kafsabi سنگ ، موزائیک ، بتن and سرامیک

اشنایی با سنگسابی

آیا واژه سنگسابی در شنیده اید؟ آیا می دانید چه زمانی باید از سنگسابی استفاده کرد؟ در کار سنگسابی با استفاده کردن از برخی دستگاه های مخصوص سنگسابی، لایه بسیار نازک از سنگ های کف ساییده می شود. این کار معمولا به وسیله افرادی که با آن ها سنگساب می گویند، انجام می شود و در نتیجه آن سنگ بسیار براق و آینه ای خواهد شد. در این جا کفسابی و سنگ سابی را بررسی می کنیم.

در سنگسابی و کفسابی از چه موادی استفاده می شود؟

در کفسابی از چه موادی استفاده می شود؟ این مواد چه فوایدی برای کفسابی دارند؟ آیا با موادی که جهت کفسابی استفاده می شود، آشنا هستید؟ از جمله موادی که در کف سابی و سنگ سابی استفاده می شود، موم است که درخشش مصنوعی را بر روی سطوح سنگی ایجاد می کند. در این شیوه موم کاملا مایع یا به صورت نیمه مایع، اکریلیک، اورتان و مواد دیگر بر روی سطوح ریخته شده و کف سابی انجام می شود. که در این جا به سوال بالا پاسخ داده و به بررسی و ذکر موادی می پردازیم که در کف سابی استفاده می شود.

فواید سنگسابی چیست؟

فواید سنگسابی چیست؟ چگونه می توان فرایند کف سابی را با صرفه های اقتصادی و پیشگیری از تعویض سطوح مختلف استفاده کرد؟ عملیات کف سابی چگونه انجام می شود؟ فواید کف سابی به این گونه است که شما در واقع با انجام دادن فرایند و عملیات کف سابی نیازی به تعویض کردن سطوح ندارد که به مرور زمان دچار پوسیدگی، کدری و آلودگی های مختلف شده اند. در این متن فواید کف سابی را مورد ارزیابی کردن و بررسی بیش تر قرار می‌ دهیم.

انواع خدمات کفسابی

انواع خدمات کفسابی آشنا هستید؟ آیا می دانید این خدمات شامل چگونه موارد و گزینه هایی می باشد؟ چگونه می توان از انواع خدمات کفسابی استفاده کرد؟ انواع خدمات کفسابی شامل بتن سابی، سنگ سابی، فرچه زنی موزاییک، کف شویی سرامیک، فرچه زنی سرامیک، نماشویی و… می باشد که هر کدام از این موارد را می توان جهت یک کف سابی خوب و کارآمد انجام داد. در این جا به انواع خدمات کفسابی می پردازیم. انواع خدمات کفسابی با انواع خدمات کفسابی شامل مواردی مانند بتن سابی، سنگ سابی، موزاییک سابی، سرامیک سابی، فرچه زنی و غیره می باشد که در این جا برخی نمونه های این خدمات را مطرح می‌ کنیم: کفسابی سازه های سیمانی و بتنی بتن یکی از مستحکم ترین سازهای می باشد که در مکان های مختلف ساختمان ها استفاده می‌ شود، به ویژه در مکان هایی که نیاز به استحکام بالا دارند، مثلاً برای پوشش دهی سد سازی، کف حیاط، کف پارکینگ ها و… مورد استفاده است و مقاومت سطحی آن باید بالا باشد. ترکیب این سازه مستحکم آب، سیمان و ماسه است. برای ساب زنی این سازه های مستحکم باید از دستگاه های قوی و مخصوصی استفاده کرد.