کفسابی 

شرکت نوین ساب انواع خدمات کفسابی و انجام کلیه کارهای سنگسابی و خدمات کف سابی قیمت مناسب و کیفیت بالا در تمام نقاط تهران و کرج ارائه می دهد.

 براق و شفاف کردن سنگ مثل روز اول کارخانه  و پاک کردن اثر لکه ها یا سیاهی و یا رد مواد شوینده و اسید از روی سنگ .

کف سابی؛ انوای سنگ مرمری دهبید تراورتن گرانیت و غیره …… & انواع موزائیک ساده و اجدار & انواع سرامیک و کاشی & انواع بتن

«« اعتماد شما سرمایه ماست ♣♣♣ مشاوره مستقیم با استاد کار »»

[rev_slider slider-2]

اماده یک گفتگوی خوب هستیم

ارائه بیمه فاکتور و مهر شرکت ✔ سالها تجربه در زمینه کفسابی. ✔ هزاران نمونه کار در تهران و کرج ✔ استفاده از اکیپ مجرب و کار کشته✔ استفاده از ابزار پیشرفته و ایتالیایی✔ مشاوره مستقیم با استادکارها✔ یک سال ضمانت کتبی کار ✔.

چرا و چه موقع نیاز به کفسابی داریم

 سنگها بعد از مدتی استفاده کدر ، مات و یا سیاه میشوند و ان حالت براقی و شفافیت خود را از دست میدهند و نیاز به کفسابی دارند 

 بعد از کفسابی و یا همان سنگسابی ؛ سنگها مثل روز اول کارخانه نو ، براق و شفاف و حتی بهتر از روز اول میشود . 

 B . ریختن جوهر نمک یا مواد شوینده من یا هر شوینده دیگری که موجب لک و یا سیاه شدن سنگ میشود .

 برای حل مشکل ما باید ابتدا یک سری سنگسابی لایه برداری بزنیم تا تمام لکها و سیاهی ها ازبین برود ، و بعد از  انجام   کفسابی  پرداخت بزنیم تا دوباره مثل روز اول بشود .

 C . بعد از بنایی سیمان ، گچ و سایر مواد دیگر بنایی روی سنگ و یا موزاییک باقی میماند و با شستن از بین نمی رود و یا اثرش باقی میماند . 

 البته این مشکل نیز با دستگاه کف سابی قابل حل بوده و اثری از آنها (سیمان ، گچ ، سفید بنایی و غیره …….) باقی نخواهد ماند . 

 E . از بین بردن خط و خش از روی سنگ که معمولا با کشیدن وسایل سنگین روی سنگ مثل (میز ، مبل ، گلدان یا هر چیز سنگین دیگری ) ایجاد میشود . 

 با دستگاه کفسابی و سنگسابی میشود تمام خط و خشها را از بین برد و با ساب ایتالیایی میشود سنگها رو براق و شیشه ای کرد .

در ادامه مطلب

مطالب مختصری در مورد کفسابی و انواع ساب

مطالب مختصری در مورد کفسابی و انواع ساب. ساب براق کننده؛ جهت براق و شفاف کردن سنگهای کدر و مات که به مرور زمان ایجاد میشود استفاده می شود . اداهه مطالب ..... ساب لایه برداری؛ اگر روی سنگ جوهر نمک و یا سایر مواد شوینده ریخته باشد و سنگ لکه و سیاه شده باشد ،از ساب لایه برداری استفاده می کنیم و دوباره سنگ را به حالت اول کارخانه بر می گردانیم. کفسابی فرچه؛ ساب فرچه برای سنگهای تیشه ای و یا آجدار و یا موزاییک برجسته به کار می رود، تا هنگام ساب برجستگیهای ان از بین نرود و همچنین داخل شیارهای آن نیز تمیز شود. رزین ساب؛ رزین یا بتونه برای پر کردن درزها و ترکها و شکستگی های سنگ استفاده می شود تا بعد از کفسابی صاف و یک دست دیده شود. ساب ایتالیایی؛ در واقعه همان ابزار و لقمه های مخصوص وارداتی از کشور ایتالیا هستن که در کفسابی استفاده میشود و به ساب ایتالیایی معروف است که بعد از زدن این ساب سنگها به صورت باور نکردنی براق و شفاف می شود. ساب الماس؛ این ساب قدرت بسیار زیادی دارد و معمولا برای جاهای خیلی کثیف و لایه برداری یا برای از بین بردن برآمدگی و برداشتن ناخنهای روی سنگ به کار میرود، همچنین برای ساب بتن و موزاییک نیز استفاده میشود.

تعدادی از نمونه کارهای ما

√ کفسابی فرودگاه امام خمینی ؛ (کل ساختمان کیترینگ و قسمت سایت ) √ برج اسمان ؛ ( واقع در اتوبان خرازی نزدیک دریاچه ی چیتگر ) √ مجتمع تجاری کوروش ؛( واقع در اتوبان ستاری ) √ کفسابی پاساژ ایران مال ؛( طبقه ی چهارم E 4 ) √ ساختمان بانک مرکزی ؛( واقع در میرداماد ) √ ساختمان شماره ی چهار ایران خودرو ؛ ( واقع در اتوبان مخصوص ) √ شعبات بانک تجارت ؛ ( بیش از ده شعبه در تهران ) √ سنگسابی برج سیاه ؛ ( واقع در خیابان جردن ) √ سنگ سابی مجتمع الماس ؛ (واقع در تجریش) √ و صدها نمونه کار دیگر در تهران و کرج


مشاوره تلفنی رایگان کفسابی

 

آشنایی با شرکت ما

شرکت ما از سال 1378 و با خرید 2 عدد دستگاه کفسابی و اجاره یک دفتر در پونک تهران اغاز به کار کرد و نزدیک به 18 سال ما به این کار اداده داده ایم و تا کنون هزاران کار کفسابی و نماشویی در تهران و شهرستان انجام داده ایم. [ اعم از کار دولتی یا شخصی ] به عنوان مثال فرودگاه امام خمینی پاساژ کورش و پاساژ ایران مال. با گذشت زمان و با خرید دستگاه های کفسابی بیشتر ( 7 عدد سه فاز و 3 عدد تک فاز )، یکی از بزرگترین و معتبرترین شرکتها در این زمینه هستیم و اماده ارائه خدمت به هموطنان عزیز می باشیم. ما مدعی هستیم که بهترین کفسابی تهران و بهترین سنگسابی در تهران هستیم که از بهترین و مجهزترین دستگاه ها و همچنین بهترین و خوش اخلاقترین کارشناسان استفاده می کنیم. ما برای کارهای دولتی و ارگانهای اداری، علاوه بر فاکتور و مهر شرکت همچنین پیش فاکتور قیمت را نیز برایشان می فرستیم و همچنین برای کارهای شخصی که نیاز به فاکتور دارند نیز فاکتور ارائه می شود. علاوه بر این ما 24 ساعته مشاوره رایگان مستقیم با خود استادکار ها را داریم و در مورد هر گونه سوال و یا پرسش در مورد شرایط و نحوه اجرای کار و زمان و قیمتها اماده پاسخگویی هستیم. و برای کارهای بزرگ ما بازدید حضوری داریم و برای کارهای کوچک به وسیله ابزار مجازی مثل ( واتساپ & تلگرام ) و با اسال فیلم و یا عکس به ما تمام توضیحات و کارهایی را که لازم است بر روی سنگ شما انجام شود را توضیح خواهیم داد. 

منظور از بتونه یا دوغاب یا رزین در کفسابی به موادی گفته میشود که برای پر کردن درزها و ترکهای سنگ استفاده میشود و در واقع هر سه یک کار انجام میدهند دوغاب از مخلوط (سیمان و پودر سنگ و آب) درست می شود بتونه از (مخلوط سیمان با چسب بتن ) درست میشود و رزین که در واقع همان یک نوع (چسب سنگ است ) به نظر من که 18 سال تو این کار تجربه دارم بتونه [ مخلوط سیمان و چسب بتن ] از همه بهتر است چون بعد از کفسابی هنگام شستن هر چه آب بخورد محکم تر میشود اما رزین که این روزها زیاد استفاده می شود یک نوع چسب سنگ است . و مثل چسب بتن و دوغاب برای درزها و شکستگی های سنگ های کف ساختمان استفاده می شود و برتری چندانی به چسب بتن ندارد و مردم فقط قول اسم آن را میخورند